KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15941015
nr 1594 1015
Oidentifierad konstnär. 1700-/1800-tal, Blomstermotiv, uppfodrad duk, 42x64 cm, yttermått inklusive ram: 66x86 cm. Ej signerad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:17:50
11/1 21:10:51
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska